Teknik Çözüm

TEKNİK DESTEK

BİMAKS‘ın Teknik Yardım departmanı size en etkin çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

BİMAKS’ın teknik deneyimi ve bilgisi sayesinde, müşterilerimiz sistemlerinde yaşadıkları sorunları aşmalarında onlara en etkin ve sürdürülebilir çözümlere yönlendirebilmekteyiz.

Müşterilerimiz doldurmuş oldukları kontrol liste formlarını Teknik Destek Birimimize gönderirler, bunu takiben biz de müşterilerimizden gelen sistem verilerini BASP (Bimaks Antiscalant Software Program) yazılım programını kullanarak analiz ederiz . Sonuç olarak da yazılım programımız, sistem içerisinde kullanılması gereken spesifik kimyasallar için en uygun dozaj gereksinimi hesaplayarak hangi ürünün bu şartlara en uygun sonuç vereceğini belirtir.

1

Mükemmel Ürün Kalitesi

BIMAKS olarak, yüksek performanslı kimyasal ürünlerimizi müşterilerimize tedarik etmekten gurur duymaktayız. Ürünlerimiz, yüksek kalite ham madde ve üretim süreçlerindeki kalite güvencesi ile sunulmaktadır.
2

Hızlı ve Güvenilir Servis

BIMAKS, müsteri su örneği analizlerini kendi özel labarotuvarlarında, kısa zaman ve yüksek dogruluk payı ile gerçekleştirmektedir. Ortaya çıkan rapor datalarını kendi BAYP (BIMAKS Anti-scalant Yazılım Programı) sistemimize yükleyerek, en uygun antiscalant’ı en uygun dozda belirleme yetisine sahibiz. Bu hizmetimiz, müsterilerimize güvenilir ve hızlı sonuçlar verdiği konusunda kendisini kanıtlamıştır.

Teknik servis mühendislerimiz, satin alım öncesi ve sonrası da dahil olmak üzere süreç boyunca düzenli olarak danışmanlık ve yönlendirme hizmetlerine devam etmektedirler.

3

Rekabetçi Fiyatlar

BIMAKS olarak her zaman piyasa içindeki en rekabetçi fiyatları küçük veya büyük ölçekli bütün müşterilerimize sunarak onların yıl boyunca avantajlı fiyatlardan alımlar yapmalarını sağlamak şirket politikalarımızın başlıcalarındandır.
4

Satış Sonrası Destek

BIMAKS teknik destek ekibi, kimyasallarımızın kullanım sürecinde onları en verimli ve optimal koşullarda kullanım için yönlendirmelere ihtiyaç duyan müşterilerimize her daim danışmanlık hizmeti vermektedir.

Teknik Destek mi Arıyorsunuz ?

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için su arıtma sisteminizi belirtiniz ve aşağıdaki formları doldurarak info@bimakskimya.com adresine gönderiniz. Sizlere en yakın zamanda yardımcı olacağız.

RO Sistemleri Kontrol Listesi

Soğutma Sistemleri Kontrol Listesi

Kazan Kontrol Listesi

Sisteminizdeki Sorun İçin Teknik Çözüm

”BİMAKS, dünyanın dört bir yanındaki şirketlere uzaktan teknik destek hizmetleri sağlama konusunda güçlü bir profesyonel geçmişe sahiptir. ”
Tabloyu doldurursanız, size en kısa sürede e-posta yoluyla teknik destek sağlayacağız.

external

* Her türlü sorun ve çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.