Hakkımızda

Hakkımızda

Bimaks, 2006 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan konusunda lider bir firmadır. Su şartlandırma kimyasalları ve endüstriyel temizlik ve bakım kimyasalları üretimini ve satışını bir arada bulundurarak müşterilerine güvenilir hizmet vermektedir.

Araştırma geliştirme faaliyetlerini gelişen teknolojiyle uyumlu olarak sürdüren ve aktif kadrosuyla daima gelişime açık şekilde ilerlemeyi hedefleyen Bimaks, çok kısa bir süre içerisinde ürün kalitesi fiyat oranı ile fark yaratmaya başlamıştır. Gün geçtikçe büyüyen ürün yelpazesi ile ihtiyaçlara yönelik akılcı ve pratik çözümler sunmaktadır.

Bimaks, yalnızca Türkiye’de değil birçok dış ülkede de ismini duyurmayı başarmış ve ürün kalitesini kanıtlamıştır.

“Takım Çalışması” ruhu içersinde, gelişmelere açık, bilgi paylaşımına önem veren bir yapıya sahip olarak müşterilerimiz için ürettiğimiz her çözüm, bizlere başarı ve gurur kaynağı olmaktadır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Vizyonumuz, kimyasal ürünlerin üretimi ve tedariki konusunda küresel , yenilikçi çözümlerimiz doğrultusunda dünya çapında aranılan lider firma olarak ürün kalitemiz ile birlikte dünya pazarımızı genişletmek.

Müşterilerimizin günümüze göre değişen ihtiyaçlarını keşfederek çözüm odaklı çalışmalarda bulunarak, dünya standartlarında hizmet veren, yenilikçi ve çevre dostu bir firma olmaktır.

Kalite, Çevre ve İş Sağlığı & İş Güvenliği Politikası

BİMAKS KİMYA olarak hedefimiz; müşterilerimizin bizden beklediği ürün ve hizmeti, en makul fiyat ile zamanında teslim etmektir.

Standart ve mevzuat gerekliliklerine uyum, müşteri memnuniyeti, yönetimin her kademesinde bir önceliktir. Şirketimiz bünyesinde yürütülen tüm çalışmalarda Entegre Yönetim Sisteminin gerekliliklerinden biri olan “sürekli iyileştirme faaliyetleri” gerçekleştirilecektir. Böylelikle tüm çalışanlarımız uygulamaya yönelik eğitimlerle kendini ve kalite bilincinin gelişimine olanak sağlamak için fırsatlar bulacaktır.

Sürekli iyileştirme düşüncesiyle daha az ve temiz enerji kullanacağız. Ulusal ve uluslararası mevzuatlardan ve çevreye olan sorumluğumuzdan dolayı daha az atık üretmek, daha az atık oluşturan sistemler kullanmak ve mümkün olduğu durumlarda atıklarımızı tekrar kullanmak ve geri dönüştürmek en önemli ödevimizdir.

Her zaman çalışanlarımızın güvenliği ilk önceliğimizdir. İş güvenliği ve İş sağlığıyla ilgili yasaların ve yönetmeliklerin tüm hükümlerini eksiksiz yerine getirmek, kaza tehlikelerini kontrol altında tutmak, çalışanlarımızın yaralanmasını ve hastalanmasını önlemek sorumluluklarımızın başında gelmektedir.

Temiz bir çevrede verimli ve güvenli bir çalışma ortamının sağlanmasıyla “BİMAKS markasının kalite ile eşanlamlı” kullanılması tüm çalışanlarımızın ortak amacıdır.