MAKS GTC GAZ TÜRBİN TEMİZLEYİCİ

MAKS GTC GAZ TÜRBİN TEMİZLEYİCİ

MAKS GTC GAZ TÜRBİN TEMİZLEYİCİ

ÜRÜN TANIMI

MAKS GTC, gaz türbinlerinin temizlenmesi ve korozyonun engellenmesi için tasarlanmış konsantre, nötr temizleme sıvısıdır. Tehlikesiz, su bazlı ve biyolojik olarak parçalanabilir olup; korozif, yanıcı ve toksik olmayan Gaz Türbin Kompresör temizleyicidir.

KULLANIM ALANLARI

Gaz türbin kompresörlerinin on-line ve off-line temizliği için tasarlanmış özel bir üründür. On-line temizleme işlemi; gaz türbinlerindeki kirliliği önleyen en etkili yöntem olarak bilinmektedir.

ÖZELLİKLERİ

Maksimum güç üretimi sağlar.
Yakıt verimliliğini artırır.
Yüksek maliyetli duruş süresi ve üretim kayıpları engeller.
Olası korozyona karşı kompresörü korumak için alüminyum, magnezyum, nikel-kadmiyum, paslanmaz çelik ve uyumlu doğal korozyon önleyici özelliklere sahiptir.

DOZAJLAMA

Bunun için BIMAKS temsilciniz size maksimum program performansı sağlamanız için gerekli optimum dozaj miktarını önerecektir.

BESLEME

On-line uygulama için türbin çalışır durumdayken MAKS GTC püskürtme ile kompresör içine enjekte edilir. Off-line uygulamada gaz türbini soğurken krankların hareketi ile temizleme işlemi gerçekleşir.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kişisel koruyucu donanımlarının kullanılması tavsiye edilir. Çevre ve Güvenlik Bilgileri’nin tek resmi kaynağı olarak Malzeme Güvenlik Bilgi Formu’na başvurunuz.
MAKS GTC orijinal ambalajında, ağzı kapalı halde ve normal depolama koşullarında sıcaklığında raf ömrü en az 24 aydır. Yüksek ve düşük sıcaklılardan korunmalıdır.

UYARILAR

Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)’ nin 114 no’lu telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetleri’nin 112 no’lu telefonunu arayınız
Ürün hakkında daha detaylı bilgi ve yardım için 0 850 522 71 04 numaralı telefonu arayarak BİMAKS su danışmanınız ile görüşünüz. BİMAKS ile ilgili daha detaylı bilgi için, internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. www.bimakskimya.com.tr