MAKS FAN COIL TABLET

MAKS STERILOL KİMYASAL TEMİZLİK ÜRÜNÜ

MAKS FAN COIL TABLET

ÜRÜN TANIMI

MAKS FAN COIL TABLET fan coil ünitelerinde zamanla ortaya çıkan ve çeşitli sağlık sorunlarına yol açan mikroorganizmaları ve kötü kokuları önlemek amacıyla formüle edilmiş, uzun ömürlü tablet formunda bir üründür.

KULLANIM ALANLARI

MAKS FAN COIL TABLET endüstriyel, ticari ve medikal kuruluşlarda, otel, umumi ve özel binalarda mikrobiyolojik kontaminasyon kaynaklı sağlık risklerini engellemek için yapılan planlı bakım programlarında hava şartlandırma üniteleri için kullanılmaktadır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Fan coil ünitelerinde, suda oluşan mikroorganizmaların ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önler.
  • Kötü kokuların oluşmasını önler, kullanıldığı kapalı alanın hava kalitesini artırır.
  • Kullanımı ve depolaması kolaydır.
  • Klima ünitelerinin kullanım ömrünü uzatır, tava giderinin tıkanmasını önler.
  • Yavaş çözündüğünden uzun süreli kullanım imkanı sağlar.
  • Klor bileşiği içermediğinden sistemde korozyona neden olmaz.

DOZAJ VE BESLEME

MAKS FAN COIL TABLET, fan coil ve klima yoğuşma tavalarına yerleştirilerek uygulanır. Kullanılan ünitenin yapısına göre ve yoğuşma miktarına bağlı olarak, tabletler 2 ila 4 ay arasında etkinliklerini sürdürürler. Tablet çözündükten sonra yenisiyle değiştirilir.

BİMAKS temsilciniz belirli system parametrelerini esas alarak maksimum şartlandırma performansı sağlamak için uygun miktarı önerecektir.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kişisel koruyucu donanımların kullanılması tavsiye edilir. Çevre ve Güvenlik Bilgileri’nin tek resmi kaynağı olarak Güvenlik Bilgi Formu’na başvurunuz.

MAKS FAN COIL TABLET original ambalajında, güneş ışığı görmeyen, ağzı kapalı halde ve normal depolama koşullarında saklanmalıdır. Yüksek ve düşün sıcaklıklardan korunmalıdır.

KULLANIM ŞEKLİ VE MİKTARI

Ürünün dozaj miktarı sistemin çalışma şartlarına ve su kimyasına bağlı değişir. BİMAKS temsilciniz belirli sistem parametrelerini esas alarak maksimum şartlandırma performansı sağlamak için uygun dozaj miktarını önerecektir.