MAKS 10125 SODYUM SÜLFİT

ÜRÜN TANIMI

MAKS 10125 kokusuz kristalin tozdur. MAKS 10125 oldukça etkili indirgeme ve beyazlatma ürünüdür.

KULLANIM ALANLARI

MAKS 10125 su şartlandırma ve tuzlu sudan tatlı su elde etme tesislerinde klorsuzlaştırma ürünü olarak kullanılır.

Krom kaplama endüstrisinde atık suyun azaltılmasında; trinitrotoluen (TNT) üretiminde koruyucu olarak; bir ağartma maddesi olarak ve enerji santrallerinde bulunan kağıt fabrikalarındaki kükürt dioksit gazının temizlenmesi ve deri işleme için kullanılır. MAKS 10125 ayrıca düşük basınçlı kazanlarda ve deterjan, sodyum tiyosülfat ve fotoğrafik kimyasalların üretiminde oksijen alıcı olarak kullanılır.

MAKS 10125 kağıt hamuru ve kağıt sektöründe, su arıtma, kazan suyu, kimyasal madde ve ilaçlar, doğal lateks kauçuk, fotoğrafçılık, gıda endüstrisi, elyaf endüstrisi, klor-alkali, deri endüstrisi, patlayıcı maddeler, mineraller, deterjanlarda kullanılır.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kişisel koruyucu donanımlarının kullanılması tavsiye edilir. Çevre ve Güvenlik Bilgileri’nin tek resmi kaynağı olarak Malzeme Güvenlik Bilgi Formu’na başvurunuz.

MAKS 10125 orijinal ambalajında açılmamış şekilde normal saklama koşullarında 24 ay saklanabilir. Stok alanının kuru, ılık be nemden arındırılmış olması gerekmektedir. Havayla kontaminasyonu durumunda oksitlenir. Toplu elleçlemesi, mekanik, pnömatik ve vakum sistemi ile yapılmalıdır.

MAKS 10125 geri dönüşümsüz ambalajlarda farklı miktarlarda mevcuttur.

KULLANIM ŞEKLİ VE MİKTARI

Ürünün dozaj miktarı sistemin çalışma şartlarına ve su kimyasına bağlı değişir. BİMAKS temsilciniz belirli sistem parametrelerini esas alarak maksimum şartlandırma performansı sağlamak için uygun dozaj miktarını önerecektir.

    Ürünlerimiz hakkında bilgi ve teklif almak için bize ulaşın.