Soğutma Suyu Islahı

MAKS 4000 MİKROORGANİZMA KONTROL ÜRÜNÜ

MAKS 4000 MİKROORGANİZMA KONTROL ÜRÜNÜ

ÜRÜN TANIMI

MAKS 4000 tek bileşenli, stabilize, sıvı oksitleyici brom mikroorganizma kontrol üründür.

TEMEL KULLANIM

MAKS 4000 endüstriyel soğutma kulelerinde, tek geçişli soğutma sistemlerinde ve pastörizasyonlarda mikrobiyolojik büyümelere karşı etkili ve verimli kontrol sağlar. Hızlı hareket eder ve çoğu mikroorganizmaya karşı etkilidir. MAKS 4000 stabil, brom bazlı, oksitleyici mikroorganizma kontrol ürünü içeren, biyofilme nüfüz etme ve parçalama özelliklerine sahip üründür.
MAKS 4000 soğutma sistemlerinde mikrobiyolojik büyümeyi kontrol etmek için ve nüfuz eden çamur birikintilerini gidermek için tasarlanmıştır.

ÖZELLİKLERİ

Yüksek pH değerinde ve amonyak varlığında dahi klor kimyası üzerinde etkilidir
Düşük uçuculuk değeri – sıyrılmadan dolayı daha az halojen kaybı oluşur
Genişletilmiş stabil durum – uzun süreli biyokontrol
Organik maddelerle minimal reaksiyon – daha az AOX oluşumu
Organik inhibitörlere karşı azaltılmış saldırı
Kullanımı ve uygulaması kolaydır
Etkin Lejyonella kontrolü sağlar

DOZAJ

MAKS 4000 dozaj miktarı biyolojik kirlilik ve besin durumuna bağlı değişir. Toplam halojen kalıntısı için ortalama dozaj miktarı 0,2-1 ppm arasındadır. MAKS 4000 şartlandırma performansını kontrol etmek için uygun analitik yöntemler ve test-kitleri mevcuttur.
BİMAKS temsilciniz belirli sistem parametrelerini esas alarak maksimum şartlandırma performansı sağlamak için uygun dozaj miktarını önerecektir.

BESLEME

MAKS 4000 daimi veya şok olarak aynı oranda ve homojen olarak dağılabileceği bir noktadan beslenmelidir.
MALZEMELER: Depolama ve uygulamala ekipmanlarında (pompalar, hatlar) butil kauçuk, CVPC, cam ve seramik, hanlon, hypalon, doğal kauçuk, penton, PE, PP, PVC, teflon veya viton kullanılmalıdır. Alüminyum, pirinç, yumuşak çelik, paslanmaz çelik veya Buna-N saf ürün ile temasta olmamalıdır.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kişisel koruyucu donanımlarının kullanılması tavsiye edilir. Çevre ve Güvenlik Bilgileri’nin tek resmi kaynağı olarak Malzeme Güvenlik Bilgi Formu’na başvurunuz.
MAKS 4000 orijinal ambalajında, ağzı kapalı halde ve normal depolama koşullarında sıcaklığında raf ömrü en az 12 aydır. Yüksek ve düşük sıcaklılardan korunmalıdır.
MAKS 4000 depozitosuz farklı ambalajlarda mevcuttur.

UYARILAR

Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehirlenme Danışma Merkezi (UZEM)’nin 114 numaralı telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetleri’nin 112 numaralı telefonunu arayınız.
Ürün hakkında daha detaylı bilgi ve yardım için 0 850 522 71 04 numaralı telefonu arayarak BİMAKS su danışmanınız ile görüşünüz. BİMAKS ile ilgili daha detaylı bilgi için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz:www.bimakskimya.com.tr