Kazan Su Islahı

MAKS 1610 ORGANİK KÖPÜK KESİCİ

MAKS 1610 ORGANİK KÖPÜK KESİCİ

ÜRÜN TANIMI

MAKS 1610 yüksek performanslı, çok amaçlı bir organik köpük kesicidir.

KULLANIM ALANLARI

MAKS 1610, kazan sistemlerinde ve gıda ile ilgili uygulamalarda kullanılabildiği gibi FDA onayı gerektirmeyen diğer birçok işleme uygulamasında da kullanılabilir. Ayrıca deniz suyu çok kademeli flaş evaporatörleri ve diğer evaporatörler için özellikle alkali ortamlarda ve ayrıca içme suyu üretiminde kullanıldığında köpük önleyici olarak çok etkilidir.

ÖZELLİKLERİ

Kazan sistemlerinde köpük oluşumunu ve bunun sonucunda taşınmayı önler.
Sıkışmış hava çıkışını artırmak için köpük önleyici ve köpük kesici görevi görür
Kazan sisteminde, atık su atıklarında, biyolojik sistemlerde ve gıda işlemede iyi performans gösterir.
Alkali ortamlarda kullanıldığında da çok etkili köpük önleyici, örn. deniz suyu çok kademeli flaş evaporatörleri ➢ Silikon içermez.
İçme suyu üreten distilatörlerde kullanım için onaylanmıştır

DOZAJ VE BESLEME

MAKS 1610 dozaj miktarı sistemin çalışma şartlarına ve su kimyasına bağlı değişir.
BİMAKS temsilciniz belirli sistem parametrelerini esas alarak maksimum şartlandırma performansı sağlamak için uygun dozaj miktarını
önerecektir.
MALZEMELER: Depolama ve uygulama ekipmanlarında (pompalar, hatlar) PE, PP, paslanmaz çelik veya teflon kullanılmalıdır. Alüminyum, bakır veya pirinç saf ürün ile temasta olmamalıdır.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kişisel koruyucu donanımlarının kullanılması tavsiye edilir. Çevre ve Güvenlik Bilgileri’nin tek resmi kaynağı olarak Malzeme Güvenlik Bilgi Formu’na başvurunuz.
MAKS 1610 orijinal ambalajında, ağzı kapalı halde ve normal depolama koşullarında saklandığında raf ömrü en az 2 yıldır. Yüksek ve düşük sıcaklıklardan korunmalıdır.
MAKS 1610 depozitosuz farklı ambalajlarda mevcuttur.

UYARILAR

Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)’ nin 114 no’lu telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetleri’nin 112 no’lu telefonunu arayınız
Ürün hakkında daha detaylı bilgi ve yardım için 0 850 522 71 04 numaralı telefonu arayarak BİMAKS su danışmanınız ile görüşünüz. BİMAKS ile ilgili daha detaylı bilgi için, internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. www.bimakskimya.com.tr