Temizlik Ürünleri

MAKS 132 TEMİZLİK ÜRÜNÜ

MAKS 132 TEMİZLİK ÜRÜNÜ

ÜRÜN TANIMI

MAKS 132 kuvvetli asit, inhibitörler, ve yüzey aktif maddeler içeren sıvı kireç ve pas temizleyicidir.

ÖZELLİKLERİ

Sertlik tuzlarının oluşturduğu birikintileri (kireç) ve Demir oksitleri (pas) çözer ve temizler.
İçerdiği yüzey aktif maddeler sayesinde kire daha hızlı nüfuz etmesini sağlar böylece temizliğin hızını arttırır.
İçerdiği inhibitörler sayesinde özellikle bakır ve alaşımları, çelik, vs gibi metallerin yüzeylerini korur.
Alüminyum, galvaniz çelik ve paslanmaz metaller üzerinde kullanılmamalıdır.
Güçlendirilmiş formülü sayesinde kullanımında veya stok süresince verim kaybı yaşanmaz.

KULLANIM ŞEKLİ VE MİKTARI

Daldırma veya sirkülasyon metodu ile sisteme veya metal yüzeyine seyreltilerek veya saf olarak uygulanabilir. Uygulama için BİMAKS su danışmanı ile görüşün.
Ürünün uygulanmasında kullanılan malzemeler (tank, kimyasal besleme hatları, sirkülasyon pompası, vs…) polietilen, polipropilen, pvc, ebonit, epoxy gibi uygun korumanın sağlandığı çelik, etilen propilen terpolimer conta gibi aside dayanıklı malzemelerden seçilmelidir.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kauçuk eldiven gibi koruyucu ekipmanların kullanılması tavsiye edilmektedir. Çevre ve Güvenlik bilgisi resmi kaynağı olarak Malzeme Güvenlik Bilgi Formuna danışılmalıdır.
Ürün orijinal ambalajında, ağzı açılmamış halde ve normal depolama koşullarında saklandığında raf ömrü 24 aydır. Yüksek ve düşük sıcaklıklardan korunmalıdır.
25 kg’lık bidonlarda sunulmaktadır.

UYARILAR

Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)’ nin 114 no’lu telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetleri’nin 112 no’lu telefonunu arayınız
Ürün hakkında daha detaylı bilgi ve yardım için 0 850 522 71 04 numaralı telefonu arayarak BİMAKS su danışmanınız ile görüşünüz. BİMAKS ile ilgili daha detaylı bilgi için, internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. www.bimakskimya.com.tr