Temizlik Ürünleri

MAKS 109 TEMİZLİK ÜRÜNÜ

MAKS 109 TEMİZLİK ÜRÜNÜ

ÜRÜN TANIMI

MAKS 109, alüminyum temizleyici ve parlatıcıdır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Tüm alüminyum içeren soğutma ve ısıtma sistemini temizleyerek enerji tasarrufu sağlar.
İçerdiği yüzey aktif maddeler sayesinde fırça uygulaması yapmadan yağı ve birikintiyi temizler.
Ekonomiktir, su ile inceltilir.
Metal, plastik, kauçuk ve alüminyum yüzeylere zarar vermez.
Kalıntı bırakmadan temizler.
Yanıcı ve aşındırıcı değildir. Cam yüzeylere uygulanmamalıdır.
Güçlü formülü sayesinde kullanım ve stok sırasında verimlilik kayıpları yaşanmaz.

DOZAJ VE BESLEME

Yüzey kirliliğine göre 1/5 veya 1/25 oranında su ile seyreltilir. Püskürtme-silme ve fırçalama yöntemleriyle uygulanır. Uygulamadan sonra birkaç dakika beklenmelidir. Yüzeyi bol su ile durulayın. Durulamadan önce yüzeyin kurumasına izin vermeyin.
BİMAKS temsilciniz belirli sistem parametrelerini esas alarak maksimum şartlandırma performansı sağlamak için uygun dozaj miktarını önerecektir.
MALZEMELER: Depolama ve uygulama ekipmanları (pompalar, hatlar) paslanmaz çelikten (304), CPVC boru, PE, PP, Plasit 4300 veya Plasit 7122’den yapılmalıdır. Saf ürünle temas halinde pirinç, neopren, Viton, Buna-N, PU, EPDM veya Hypalon kullanmayın.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kişisel koruyucu donanımlarının kullanılması tavsiye edilir. Çevre ve Güvenlik Bilgileri’nin tek resmi kaynağı olarak Malzeme Güvenlik Bilgi Formu’na başvurunuz.
MAKS 109 orijinal ambalajında, ağzı kapalı halde ve normal depolama koşullarında saklandığında raf ömrü en az 2 yıldır. Yüksek ve düşük sıcaklıklardan korunmalıdır.
MAKS 109 depozitosuz farklı ambalajlarda mevcuttur.

UYARILAR

Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)’ nin 114 no’lu telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetleri’nin 112 no’lu telefonunu arayınız
Ürün hakkında daha detaylı bilgi ve yardım için 0 850 522 71 04 numaralı telefonu arayarak BİMAKS su danışmanınız ile görüşünüz. BİMAKS ile ilgili daha detaylı bilgi için, internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. www.bimakskimya.com.tr