Petrokimya Ürünleri

MAKS 9191 EMÜLSİYON KIRICI

MAKS 9180 DEMİR DENGELEYİCİ

ÜRÜN TANIMI

MAKS 9191 ham petrolün dehidrasyonu ve tuzdan arındırılması için emülsiyon çözücü olarak kullanılan, aktif bileşenler içeren bir üründür.

KULLANIM ALANLARI

MAKS 9191 genel olarak rafinerilerde dehidrasyon ve tuzdan arındırma operasyonlarında ve kısmen tuzdan arındırma cihazında kullanılmaktadır.

Çok viskoz ve yüksek sülfür içeren ham petrol üzerinde kısmen etkilidir.

DOZAJLAMA

Spesifik uygulamaya ve problem sıklığına bağlı olarak dozaj miktarı değişebilir.

BIMAKS temsilciniz size maksimum program performansı sağlamanız için gerekli optimum dozaj miktarını önerecektir.

MALZEMELER: Depolama ve uygulama ekipmanları (pompalar, hat) karbon ve paslanmaz çelik, teflon. Doğal ve butil kauçuğu, EPDM, polistiren, polietilen, polipropilen, PVC, polivinil alkol, poliakrilonitril kullanılmamalıdır.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kişisel koruyucu donanımlarının kullanılması tavsiye edilir. Çevre ve Güvenlik Bilgileri’nin tek resmi kaynağı olarak Malzeme Güvenlik Bilgi Formu’na başvurunuz.

MAKS 9191 orijinal ambalajında, ağzı kapalı halde ve normal depolama koşullarında sıcaklığında raf ömrü en az 24 aydır. Yüksek ve düşük sıcaklılardan korunmalıdır.

MAKS 9191 depozitosuz farklı ambalajlarda mevcuttur.

UYGULAMA METODU VE MİKTARI

Ürünün dozaj miktarı operasyon koşullarına ve sistemde uygulanan su kimyasına göre değişiklik göstermektedir. BİMAKS danışmanınız sistem parametrelerinize en uygun, maksimum performans sağlayan dozaj miktarını teklif edecektir.