Petrokimya Ürünleri

MAKS 9120 SİLİKON KÖPÜK KESİCİ EMÜLSİYON

MAKS 9120 SİLİKON KÖPÜK KESİCİ EMÜLSİYON

ÜRÜN TANIMI

MAKS 9120 APEO içermeyen, pek çok uygulamanın ihtiyaçlarını gidermek için özel olarak formüle edilmiş silicon bazlı köpük kesici emülsiyondur.

MAKS 9120 su bazlı sisteme kolayca karışır. Sıcaklık, ürün bileşimi, uyaran miktarı gibi system karakteristiklerine bağlı olarak köpük oluşumundan önce veya sonra sisteme eklenebilir.

KULLANIM ALANLARI

MAKS 9120 köpük oluşumunu engellemek için petrol rafinerilerinde ve sondaj operasyonlarında kullanılır.

ÖZELLİKLERİ

  • Tutuklanmış hava salınımını artırmak için köpük önleyici olarak davranır.
  • Petrol prosesinde ve sondaj operasyonlarında iyi performansı vardır.
  • Alkali ortamlarda bile çok etkili bir köpük kesicidir.
  • Silicon içerir.

DOZAJLAMA

MAKS 9120 kullanıma hazırdır. Köpüklü sisteme direk eklenmelidir.

Bunun için BIMAKS temsilciniz size maksimum program performansı sağlamanız için gerekli optimum dozaj miktarını önerecektir.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kişisel koruyucu donanımlarının kullanılması tavsiye edilir. Çevre ve Güvenlik Bilgileri’nin tek resmi kaynağı olarak Malzeme Güvenlik Bilgi Formu’na başvurunuz.

MAKS 9120 orijinal ambalajında, ağzı kapalı halde ve normal depolama koşullarında sıcaklığında raf ömrü en az 24 aydır. Yüksek ve düşük sıcaklılardan korunmalıdır.

MAKS 9120 depozitosuz farklı ambalajlarda mevcuttur.

UYGULAMA METODU VE MİKTARI

Ürünün dozaj miktarı operasyon koşullarına ve sistemde uygulanan su kimyasına göre değişiklik göstermektedir. BİMAKS danışmanınız sistem parametrelerinize en uygun, maksimum performans sağlayan dozaj miktarını teklif edecektir.