Kazan Su Islahı

MAKS 1670 KAZAN KAYNATMA ÜRÜNÜ

MAKS 1670 KAZAN KAYNATMA ÜRÜNÜ

ÜRÜN TANIMI

MAKS 1670 yeni devreye alınacak kazanlarda yağları, tozları, kirleri ve pasları temizlemeye yarayan sıvı temizlik ürünüdür.

ÖZELLİKLERİ

İçeriğindeki organik ürünler demir oksitlerini temizleyerek sistemi şartlandırmaya hazırlar
İçerdiği yüzey aktif maddeler metal koruyucu yağları temizler
Metal yüzeylerde pasivasyon sağlayarak korozyonu engeller
Güçlendirilmiş formülü sayesinde kullanımda ve stok süresince verim kaybı yaşanmaz

DOZAJ VE BESLEME

BİMAKS temsilciniz belirli sistem parametrelerini esas alarak maksimum şartlandırma performansı sağlamak için uygun dozaj miktarını önerecektir.
MALZEMELER: Ürünün uygulanacağı tanklar, pompalar ve kimyasal besi hatlarında PE, PP, PVC veya paslanmaz çelik gibi korozyona dayanıklı maddeler kullanılmalıdır.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kişisel koruyucu donanımlarının kullanılması tavsiye edilir. Çevre ve Güvenlik Bilgileri’nin tek resmi kaynağı olarak Malzeme Güvenlik Bilgi Formu’na başvurunuz.
MAKS 1670 orijinal ambalajında, ağzı kapalı halde ve normal depolama koşullarında saklandığında raf ömrü en az 2 yıldır. Yüksek ve düşük sıcaklıklardan korunmalıdır.
MAKS 1670 depozitosuz farklı ambalajlarda mevcuttur.

UYARILAR

Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehir Danışma Merkezi (UZEM)’ nin 114 no’lu telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetleri’nin 112 no’lu telefonunu arayınız
Ürün hakkında daha detaylı bilgi ve yardım için 0 850 522 71 04 numaralı telefonu arayarak BİMAKS su danışmanınız ile görüşünüz. BİMAKS ile ilgili daha detaylı bilgi için, internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. www.bimakskimya.com.tr