Soğutma Suyu Islahı

MAKS 4141 MİKROORGANİZMA KONTROL ÜRÜNÜ

MAKS 4141 MİKROORGANİZMA KONTROL ÜRÜNÜ

ÜRÜN TANIMI

MAKS 4141 açık ve kapalı sistemlerde mikrobiyolojik birikintilerin (slime, biofilm, vs.), yağların ve askıda maddelerin temizliğinde kullanılır.

ÖZELLİKLERİ

Tüm mikroorganizma esaslı biofilm ve slime tabakalarına karşı güçlü temizleme etkisine sahiptir.
Kule dolgu malzemelerinin ve damla tutucuların temizliğinde çok başarılıdır
Eşanjör yüzeylerinden mikroorganizmaları ve biofilmi dağıtarak ısı transferine katkıda bulunur.
Biyositlerle uygulanması sonucunda bisoyitlerin etkisini artırır.
Uygulandığı sistemlerde bakım onarım masraflarını azaltır ve sistemin ömrünü uzatır.
Düşük dozajlarda dahi etkisini gösterir.
Çevre ile uyumludur.
Kullanıldığı sistemlerde metallerle reaksiyona girmez ve zarar vermez.

DOZAJ

BİMAKS temsilciniz belirli sistem parametrelerini esas alarak maksimum şartlandırma performansı sağlamak için uygun dozaj miktarını önerecektir.
Ürünün uygulanmasında kullanılması gereken malzemeler: Besleme hortumları için PP, Viton, Teflon TFE ve FEP. Dozaj hatları için paslanmaz çelik (316L), PP. Pompa contaları için Ryton, PP. Valf yatakları için Teflon, PFA.
Saf ürünün temasta olduğu yerlerde Alüminyum, Pirinç, Karbon çeliği, Neopren, Nikel, Plasit 6000, Plasit 7122 veya Paslanmaz çelik 304 kullanılmamalıdır.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kişisel koruyucu donanımlarının kullanılması tavsiye edilir. Çevre ve Güvenlik Bilgileri’nin tek resmi kaynağı olarak Malzeme Güvenlik Bilgi Formu’na başvurunuz.
MAKS 4141 orijinal ambalajında, ağzı kapalı halde ve normal depolama koşullarında sıcaklığında raf ömrü en az 24 aydır. Yüksek ve düşük sıcaklılardan korunmalıdır.
MAKS 4141 depozitosuz farklı ambalajlarda mevcuttur.

UYARILAR

Zehirlenme durumlarında Ulusal Zehirlenme Danışma Merkezi (UZEM)’nin 114 numaralı telefonunu veya Acil Sağlık Hizmetleri’nin 112 numaralı telefonunu arayınız.
Ürün hakkında daha detaylı bilgi ve yardım için 0 850 522 71 04 numaralı telefonu arayarak BİMAKS su danışmanınız ile görüşünüz. BİMAKS ile ilgili daha detaylı bilgi için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz:www.bimakskimya.com.tr