Petrokimya Ürünleri

MAKS 9146 TERS EMÜLSİYON KIRICI

MAKS 9146 TERS EMÜLSİYON KIRICI

ÜRÜN TANIMI

MAKS 9146 çok çeşitli sıvı/katı veya ters emülsiyon kırma proseslerinde etkilidir.

KULLANIM ALANLARI

MAKS 9146 fraksiyonlu geri besleme sistemlerinde suyun geri kazanımı uygulamalarında kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde fraksiyon akışkanlarına uyumlu kimyasallar bulunmaktadır. MAKS 9146 geri besleme sistemindeki suyun içindeki yağın ayrılması ve yeniden kullanılacak kaliteye ulaşmasını sağlamak üzere geliştirilmiştir. MAKS 9146 ham su saflaştırıcı ve çamur dengeleyici olarak da kullanılmaktadır.

UYGULAMA

MAKS 9146 korozyona dirençli gel-git pompa ile kullanılmalıdır. Çöktürme tanklarında, havuzlarda veya su havzalarında etkin bir şekilde karışımın sağlanması için uygulanacağı yer doğru seçilmelidir.

UYUMLULUK

MAKS 9146 sistemde üretilen su/yağ ile uyumludur.

TAŞIMA VE DEPOLAMA

Tüm kimyasallarda olduğu gibi taşırken gözlük ve kişisel koruyucu donanımlarının kullanılması tavsiye edilir. Çevre ve Güvenlik Bilgileri’nin tek resmi kaynağı olarak Malzeme Güvenlik Bilgi Formu’na başvurunuz.

MAKS 9146 orijinal ambalajında, ağzı kapalı halde ve normal depolama koşullarında sıcaklığında raf ömrü en az 24 aydır. Yüksek ve düşük sıcaklılardan korunmalıdır.

MAKS 9146 depozitosuz farklı ambalajlarda mevcuttur.

UYGULAMA METODU VE MİKTARI

Ürünün dozaj miktarı operasyon koşullarına ve sistemde uygulanan su kimyasına göre değişiklik göstermektedir. BİMAKS danışmanınız sistem parametrelerinize en uygun, maksimum performans sağlayan dozaj miktarını teklif edecektir.